Apie mus » Spauda

Vilniaus diena, 2012 01 20
Vilniaus diena, 2012 01 20

"Baltijos gitarų kvartetas – puikus ansamblis. Džiugu, kad tai yra gitarų kvartetas. Seniai didžiuojamės styginiais kvartetais, o dabar – pelnytai ir gitarų. <...> Taigi Lietuva turi tik džiaugtis, kad turi tokį šaunų kolektyvą, kuris nedaro nuolaidų sau. Jo nariai visi labai talentingi, turi puikų humoro jausmą, o tai pasitaiko ne kiekviename kameriniame kolektyve. Aš juos gerbiu ir myliu."
Viktoras Gerulaitis, Vilniaus diena, 2012 01 20

Alfa.lt, 2009-02-11
 Alfa.lt, 2009-02-11

"Pačių įvairiausių stilistikų ir laikotarpių kompozicijos, aranžuotos gitarų kvartetui, darniai sugulė į vieną kompaktinę plokštelę „Šokant su gitara“, kuri ir buvo pristatyta šiuo koncertu. Baltijos gitarų kvartetas – tai gitaristai Sergejus Krinicinas, Saulius Lipčius, Chrisas Ruebensas (Belgija) ir Zigmas Čepulėnas, vakaro metu atsiskleidę kaip subtilūs, gerai įvaldę instrumentus ir puikai vienas kitą jaučiantys muzikantai. Kvartetas parodė turintis ryškų veidą, interpretuodamas kūrinius itin savitai, ieškodamas garso spalvų subtiliuose skambesio niuansuose, o ne ekspresyvaus garso šurmulyje. Tai kuria intymumo ir intelektualaus muzikalumo jausmą."
Goda Rupeikaitė | Alfa.lt  2009-02-11

Oberbayerisches Volksblatt, 2007 11 18, Vokietija
Oberbayerisches Volksblatt, 2007 11 18, Vokietija

"Aukščiausios klasės klasikinės muzikos ansamblis iš Lietuvos <...> Visi jo nariai - Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos absolventai. Neįtikėtinas jautrumas, neperspausta dinamika ir kongenialus ansamblinis grojimas <...> Keturios gitaros, viena siela - rekomendacija pilnam koncertui kitų metų festivalyje...
Oberbayerisches Volksblatt, 2007 11 18

7 Meno dienos, 2007 03 09
7 Meno dienos, 2007 03 09

"Per metus kvartetas akivaizdžiai subrendo, ištobulino grojimo kokybę, todėl visai pelnytai pamažu įgyja pripažinimą šalia geriausių Lietuvos kamerinės muzikos atlikėjų. <...> Raiškūs štrichų ir dinaminiai niuansai, puikus ansambliškumas, jausmingumas, subtilus, tačiau nepretenzingas muzikavimas leido nevaržomai mėgautis atliekamos muzikos grožiu. <...>

Antroje dalyje Judita Leitaitė kartu su Baltijos gitarų kvartetu atliko du septynadalius dainų ciklus <...> nors ir neįprastas, solistės ir keturių gitaristų ansamblis pasirodė nuoširdus ir įtaigus."
Audronė Jurkėnaitė-Epih, 7 Meno dienos, 2007 03 09

LR ambasada japonijoje ir Filipinų respublikai
LR ambasada japonijoje ir Filipinų respublikai

"Audringi plojimai palydėjo Baltijos gitarų kvarteto pasirodymą Lietuvos ambasados Tokijuje Vasario 16-tosios proga surengtame iškilmingame priėmime. Priėmimas vyko prestižinio „Palace Hotel“ viešbučio, esančio šalia Imperatoriaus rūmų, Rožių salėje.Japonijos parlamento, vyriausybės, užsienio reikalų ministerijos, verslo, kultūros ir žiniasklaidos, diplomatinio korpuso atstovams bei kitiems svečiams Baltijos gitarų kvartetas atliko programą „Kelionė laiku: nuo renesanso iki dabarties“. Ypatingo klausytojų dėmesio ir įvertinimo sulaukė koncerto pabaigoje skambėję lietuvių kompozitorių Jono Tamulionio ir Jurgio Juozapaičio kūriniai. Priėmimo svečiai negailėjo komplimentų jaunam ansambliui iš Lietuvos, pratęsusiam gražią Lietuvos kultūros pristatymo Tokijuje tradiciją Vasario 16-osios proga. Prieš metus Tokijuje koncertavo Lietuvos nacionalinės premijos laureatas – Čiurlionio kvartetas."
LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE IR FILIPINŲ RESPUBLIKAI 2007 02 23